Ваші звичайні розумні годинники і трекери активності можуть дозволити поліпшити прогнози спалахів грипу

0

Сучасні розумні годинники і трекери активності в більшості своїй вміють стежити за пульсом і сном користувача. Також вони часом оснащені додатковими датчиками.

Інформація з пульсометра насправді може бути набагато корисніше, ніж просто демонстрація цього самого пульсу. Наприклад, Apple Watch щорічно рятують безліч людей, попереджаючи їх про ті чи інші проблеми з серцем.

Як виявилося, подібні пристрої можуть навіть допомогти вченим передбачати спалахи грипу!

Свіже дослідження американських вчених показало, що дані з цих пристроїв дозволяють покращувати і оптимізувати прогнози щодо спалахів грипу.

Суть дослідження була досить простою. Вчені взяли знеособлені дані більш ніж 47 000 власників пристроїв Fitbit в період з березня 2016 по березень 2018 року, проаналізували показники датчика ЧСС і дані про якість сну, а потім ці дані порівнювалися з щотижневими оцінками з грипоподібних захворювань центрів з контролю і профілактики захворювань США. Підсумкові дані, як виявилося, дозволили істотно поліпшити передбачення грипоподібних захворювань.

Читайте також  Samsung працює над створенням ще більш гнучких смартфонів

Поки це лише перше велике дослідження подібного роду, але в перспективі звичайні трекери активності і розумні годинники можуть дозволити краще прогнозувати спалахи грипу і, ймовірно, деяких інших захворювань.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут