Чому вранці треба пити зелений чай: 6 переваг

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Користь зеленого чаю була доведена ще в давнину. Зелений чай використовували різні народи в якості лікарського засобу від безлічі недуг. Сучасні учені підтверджують корисні властивості зеленого чаю, а також розкривають нові можливості його сприятливої дії на людський організм.

Gazeta.ua зібрала 6 переваг вживання зеленого чаю вранці:

Реклама

1. Благотворно впливає на шкіру

Через вміст антиоксидантів і ефекту протизапальних властивостей, зелений чай допомагає зменшити число зморшок і інші ознаки старіння, які з віком з’являються на нашому обличчі. Крім того, зелений чай можна застосовувати місцево у вигляді компресів і кубиків льоду, зроблених з нього.

2. Зелений чай допоможе впоратися з депресією

Теанін, що міститься в зеленому чаї, є природною речовиною, яка допомагає нам розслабитися і заспокоїти нерви, а також цей антиоксидант здатний допомогти людині побороти депресивний стан.

3. Зелений чай бореться з інфекціями

Зелений чай вбиває бактерії, покращує стан ротової порожнини і знижує ризик інфікування нашого організму. Катехін, що міститься в зеленому чаї, захищає від вірусів, які викликають грип, а також від стрептококових бактерій, які викликають зубний наліт і карієс.

4. Впливає на негативні випромінювання

У повсякденному житті на нас впливають різні негативні випромінювання, починаючи з сонячної радіації і закінчуючи телевізорами, комп’ютерами, побутовою технікою, що випускають зовсім не нешкідливі електромагнітні хвилі. Зелений чай є відмінною протиотрутою від усіх цих “електронних нечистот” і легко виводить їх з організму.

5. Активізує мозок

Чай розширює судини головного мозку, покращуючи його кровопостачання і живлення киснем. В той же час завдяки комплексному впливу зеленого чаю на нервову, дихальну і серцево-судинну системи підвищується загальний життєвий тонус і працездатність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

6. Позбавляє від застуди

Зелений чай є незамінним засобом від застуди і грипу. Він посилює потовиділення і активізує сечовивідну систему, чинить жарознижуючу дію і зміцнює імунітет, примушуючи його активніше боротися з хвороботворними мікробами. До того ж цей напій покращує легеневу вентиляцію, що важливо при лікуванні трахеїту, бронхіту і запалення легенів. Причому протипростудна дія цього напою у декілька разів посилюється, якщо поєднувати його з липою, малиною, смородиною, лимоном або журавлиною.

Такий чай з малиною, медом або деякими спеціями може стати відмінним засобом при переохолодженні.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ