Наночастинки золота можуть використовуватися для лікування раку, – вчені

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Крихітні частинки золота можуть бути використані для боротьби з раком, припускає нове дослідження.

Реклама

Вчені з Единбурзького університету, Великобританія, завершили дослідження, яке показує, що дорогоцінний метал підвищує ефективність препаратів, що використовуються для лікування раку легенів, – інформує видання The Independent.

Наночастинки золота були поміщені дослідницькою групою у хімічний пристрій.

Хоча він ще не випробуваний на людях, вчені сподіваються, що такий пристрій у майбутньому можна буде використовувати для зменшення побічних ефектів від лікування хіміотерапії.

Золото є безпечним хімічним елементом і має здатність прискорювати або каталізувати хімічні реакції.

Дослідники з Единбурзького університету виявили властивості металу, що дозволяють отримати доступ до цих каталітичних властивостей у живих істот без будь-яких побічних ефектів.

Цей пристрій виявився ефективним при імплантації в мозок черепахи, що свідчить про те, що він може використовуватися на тваринах.

Дослідження було проведено дослідниками з Інституту народознавства університету Сарагоса в Арагоні, Іспанія, за фінансування британського Центру з дослідження раку та Інститутом досліджень інженерних та фізичних наук, Великобританія.

Дослідження було опубліковане в науковому журналі Angewandte Chemie.

Джерело

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: