Ці навушники відрізняються від звичайних спеціальною «розумної» опліткою, яка вміє визначати натискання. Пальцями можна затиснути кабель в будь-якому місці, щоб поставити музику на паузу. Якщо натиснути на провід два рази, то включиться наступна пісня, а якщо затиснути дріт – зміниться рівень гучності.
Обшивка для «розумного» кабелю складається з ємнісних волокон, які працюють за принципом сучасних сенсорних дисплеїв в смартфонах – вони реагують на струмопровідні предмети, наприклад, людський палець. Також в оплетку встановили нитки зі світлодіодами, які світяться при торканні. Провід реагує належним чином в будь-якому місці – виходить заміна окремих вставок з фізичними клавішами на гарнітурах.
Щоб уникнути помилкових натискань і точно визначати жести, Google використовувала машинне навчання. Компанія просила безліч людей виконати різні дії з чутливим кабелем для тренування алгоритмів. Тому кабель буде реагувати тільки на дії людини з точністю 94%.
Важливо відзначити, що це все ще експериментальна технологія, яка розробляється в лабораторії Google. Потенційно ці чутливі волокна можна використовувати не тільки в навушниках, а й іншій техніці. Чи з’явиться ця технологія в комерційних продуктах – невідомо.
Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…
Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…
Apple вже давно працює над складними апаратами iPhone, але поки що не випустила жодного такого…
Україна є одним із лідерів споживання піратського контенту. Так, кількість переглядів у Netflix приблизно в…
З чуток, Apple працює над складним iPad з 18,8-дюймовим екраном, який планується випустити до 2028…
Згідно з даними, що надійшли, серія Google Pixel 10 готується замінити модеми Qualcomm і Samsung…