Ці навушники відрізняються від звичайних спеціальною «розумної» опліткою, яка вміє визначати натискання. Пальцями можна затиснути кабель в будь-якому місці, щоб поставити музику на паузу. Якщо натиснути на провід два рази, то включиться наступна пісня, а якщо затиснути дріт – зміниться рівень гучності.
Обшивка для «розумного» кабелю складається з ємнісних волокон, які працюють за принципом сучасних сенсорних дисплеїв в смартфонах – вони реагують на струмопровідні предмети, наприклад, людський палець. Також в оплетку встановили нитки зі світлодіодами, які світяться при торканні. Провід реагує належним чином в будь-якому місці – виходить заміна окремих вставок з фізичними клавішами на гарнітурах.
Щоб уникнути помилкових натискань і точно визначати жести, Google використовувала машинне навчання. Компанія просила безліч людей виконати різні дії з чутливим кабелем для тренування алгоритмів. Тому кабель буде реагувати тільки на дії людини з точністю 94%.
Важливо відзначити, що це все ще експериментальна технологія, яка розробляється в лабораторії Google. Потенційно ці чутливі волокна можна використовувати не тільки в навушниках, а й іншій техніці. Чи з’явиться ця технологія в комерційних продуктах – невідомо.
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…
Компанія Apple приєдналася до консорціуму, який розробляє Ultra Accelerator Link (UALink) - інноваційну технологію для…
Відомий китайський виробник квадрокоптерів DJI запустив нову лінійку під назвою Flip. Дебютна модель серії отримала…