ASUS надав 5 років гарантії на деякі моделі професійних моніторів ProArt

Компанія ASUS оголосила про те, що на монітори ProArt серій PA та PQ, придбані користувачами в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), після реєстрації поширюється всебічна п’ятирічна гарантія.

Дисплеї ProArt спеціально розроблені для творців візуального контенту, що працюють в різних професійних сферах, включаючи виробництво фільмів, 3D-дизайн, цифрову фотографію і багато іншого. Кожен дисплей ProArt розроблений з урахуванням конкретних вимог, з акцентом на надання максимальних робочих характеристик за рахунок застосування новітніх технологій.

З моніторами ProArt ASUS виступає піонером в підтримці нової специфікації DisplayHDR 1.1, першої в галузі повністю відкритого стандарту, що визначає якість дисплеїв з високим динамічним діапазоном (HDR). Затверджена зовсім недавно асоціацією VESA, специфікація DisplayHDR 1.1 означає відповідність пристроїв серії ProArt високим стандартам якості, в тому числі з точки зору підтримки максимальної яскравості і розширеної колірної гами.

У численних моделях моніторів ASUS серії ProArt використовуються найсучасніші технології: підсвічування на міні-світлодіодах, OLED-панелі, технологія ASUS Smart HDR з Dolby Vision, HDR-10, HLG HDR і багато інших. Монітори ASUS ProArt відрізняються гранично високою точністю передачі кольору, що дозволяє авторам зосередитися на своєму баченні і його реалізації.

Сучасні творці цифрового контенту в значній мірі залежать від моніторів, і трирічна гарантія, яка вже надається при покупці моніторів лінійки ProArt, дає користувачам впевненість в тому, що належні робочі характеристики їх найважливішого робочого інструмента будуть гарантовані протягом тривалого періоду часу.

Тепер ASUS готова зробити наступний крок назустріч своїм клієнтам, щоб дати їм ще більше впевненості в майбутньому. Починаючи з 5 травня 2020 року, нові покупці моніторів ProArt серій PA та PQ в регіоні EMEA після реєстрації продукту отримують додаткову дворічну гарантію, і, таким чином, загальний термін дії гарантії збільшується до п’яти років. Крім того, перевагами дворічної додаткової гарантії можуть скористатися власники моніторів ProArt серій PA та PQ, які купили їх після 1 січня 2020 року. Для цього їм достатньо зареєструвати свої пристрої на спеціальному сайті ASUS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я