Xiaomi представила навушники QCY T5 Pro, які отримали унікальні характеристики

Підтримується бездротова зарядка і зворотна зарядка смартфонів в разі крайньої необхідності

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На платформі колективного фінансування Xiaomi Youpin представлені повністю бездротові навушники QCY T5 Pro TWS, які пропонуються за ціною близько 20 доларів( 539 гривень за поточним курсом).

QCY T5 Pro – це оновлена ​​версія навушників QCY T5 TWS, які пропонувалися за такою ж ціною. Ці навушники пропонують менший рівень спотворень. Пристрій особливо добре працює на середніх і високих частотах, забезпечуючи яскраве звучання.

Xiaomi представила навушники QCY T5 Pro, які отримали унікальні характеристики

Навушники підтримують Bluetooth 5.0 і мають ігровий режим. В цьому режимі неіндуктивна затримка становить всього 65 мс. Кожен з навушників має вбудовану мікросхему і, таким чином, функціонує незалежно. Таким чином, кожен навушник може використовуватися окремо і оснащений вбудованим інтелектуальним датчиком виявлення. Коли навушник дістають з вуха під час прослуховування музики, музичний програвач автоматично призупиняється і поновлюється, коли навушник знову надягають. Це зручна функція також дозволяє економити заряд акумулятора.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Що стосується часу роботи від батареї, гарнітуру можна використовувати протягом 4-5 годин при повному заряді. Користувачам також доступний зарядний футляр ємністю 600 мА • год. Зарядка здійснюється через роз’єм MicroUSB, крім того, підтримується бездротова зарядка і зворотна зарядка смартфонів в разі крайньої необхідності.

Xiaomi представила навушники QCY T5 Pro, які отримали унікальні характеристики

Навушники підтримують голосові помічники Amazon Alexa, Apple Siri і Google Assistant.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОXiaomi Youpin

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.