Приблизний час читання: 5 хв

Як карантин вплинув на розробку нових продуктів Apple

Три тижні тому Apple перейшла на віддалений режим роботи. Це створило безліч проблем, що стосуються дотримання секретності розробок.

0

Як повідомляє Bloomberg, раніше компанія намагалася з усіх сил тримати в таємниці всі нові продукти – до моменту їх офіційного релізу. Співробітники Apple працювали в офісі за захищеними дверима з затемненими вікнами, замикали продукти в шафах і не мали права обговорювати свої завдання навіть з подружжям. Пристосуватися до режиму хоум-офіс для багатьох з них виявилося складно.

Вже зараз в компанії є незначні, але затримки в розробці апаратного забезпечення. Більшість продуктів Apple розроблені в Apple Park або в довколишніх будівлях в Силіконовій долині. За даними джерел, ряду інженерів дозволено працювати в офісі. 

Компанія продовжила термін роботи співробітників на віддаленій роботі до початку травня. У повідомленні, яке було їм надіслано, сказано, що “незалежно від того, чи працюєте ви вдома або в офісі, важливо зберігати конфіденційність. Будьте обережні, надійно зберігайте предмети і документи, коли вони не використовуються”.

Відомо, що Apple не зупинила роботу над гаджетами – новими версіями колонок HomePod, Apple TV, MacBook Pro, iPad, Apple Watch і iMac. Поки терміни прем’єр не зрушені. Реліз iOS 14 запланований на червень – він пройде під час онлайн-версії щорічної конференції, яку компанія організовує для розробників. А чергове покоління iPhone планується за традицією представити восени. 

На початку березня в компанії дозволили інженерам забирати додому пробні версії пристроїв для роботи у віддаленому режимі. Раніше таким привілеєм користувалися обрані співробітники, які тестували вже готові гаджети в реальних умовах. У компанії встановили правило спілкування співробітників виключно через власну службу FaceTime, додаток Slack і Cisco або WebEx, щоб зберегти таємність. Таке ж правило діє для обміну файлами. 

А щоб підняти настрій в важкий період, в Apple організували конкурс фотографій, на яких зображений робочий процес в домашній обстановці.

ДЖЕРЕЛОBloomberg
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут