Приблизний час читання: 3 хв

Стало відомо про розробку нового смарт-годинника китайської компанії

0

Представники великого китайського бренду Oppo подали в Державне відомство інтелектуальної власності Китаю нову заявку, завдяки якій стало відомо про розробку нового “вбивці” смарт-годинника Xiaomi Mi Band.

У патенті китайської компанії описується новий фітнес-браслет з незвичайним дизайном. “Вбивця” Xiaomi Mi Band може отримати невеликий екран, що має на увазі відображення сповіщення про повідомлення, дзвінки і так далі. Джерела також опублікували кілька зображень з пристроєм, завдяки яким стало очевидно, що “розумний” годинник обладнаний датчиком визначення частоти серцевих скорочень, а також підтримують магнітну зарядку.

Виділятися з великої кількості “розумної” переносної електроніки Oppo має намір незвичайним дизайном. Так, пристрій має відмінну деталь у вигляді металевого кільця навколо пристрою. На опублікованому зображенні можна також розглянути виїмку, яка виконана, імовірно, для сенсорної кнопки.

Читайте також  Новий чіп MediaTek забезпечує роботу двух sim-карт
ДЖЕРЕЛОGizchina
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут