Приблизний час читання: 4 хв

Xiaomi Mi Band 5 вийде якраз до Великодніх свят

0

Компанія Huami з брендом Amazfit в четвертому кварталі 2019 зайняла перше місце на ринку носимих пристроїв в Іспанії, Індонезії та Індії, друге місце – в Італії і третє місце – в Росії. Варто відзначити, що Huami виробляє для Xiaomi фітнес-браслети Xiaomi Mi Band.

У Західній Європі середньорічний темп зростання компанії Huami склав 440,1%. У Німеччині (6 місце) поставки зросли на 1814,4%, у Франції – на 708,3% (6 місце); а в Великобританії – на 379,5% (7 місце). У 2019 Huami офіційно вийшла на ринок США, де вони займає 6 місце, наростивши поставки за останній квартал 2019 року на 97,5%. На інших ринках середній темп зростання склав 328,5%.

Читайте також  Розкрито нові подробиці про майбутні «розумні» окуляри Apple

Виручка Huami в 2019 році досягла 834,9 млн доларів США при щорічному темпі росту на 59,4% і з загальним обсягом поставок в розмірі 42,3 млн одиниць. Зарубіжні поставки продукції власного бренду Huami Amazfit склали 51,6% від загального обсягу на 70 нових ринках.

Зі збільшенням частки ринку компанії Huami і Timex почали тісно співпрацювати в розробці продукції. В даний час перші продукти, спільно випущені обома сторонами, були представлені на північноамериканському ринку. У той же час триває партнерство з Xiaomi, і очікується, що фітнес-браслет Mi Band 5 надійде в продаж в кінці цього року.

Ван Хуан (Wang Huang), засновник, голова та генеральний директор Huami.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут