Компанія Apple продає аксесуар для нового Mac Pro, який має суттєвий недолік

Час читання: < 1 хв.

Коли Apple представила новий Mac Pro, разом з ним показали новий монітор Pro Display XDR, який найбільше всім запам’ятався тим фактом, що він поставляється без підставки, яка окремо коштує 1000 доларів.

Реклама

Для Mac Pro теж є незвичайний і недешевий аксесуар – коліщатка для корпусу, за які Apple просить … 400 доларів. Такий продукт мало кому потрібен, але все ж, враховуючи масу ПК, комуcm дійсно стане в нагоді. Тільки ось, як виявилося, у цих неймовірно дорогих роликів є один нюанс.

Проблема в тому, що у них немає ніяких фіксаторів. Тобто, якщо поверхня хоч трохи нерівна, Mac Pro відправиться в «подорож» по приміщенню. І навіть якщо підлога рівна, досить буде зачепити ПК, щоб він поїхав і потягнув за собою все, що підключено до нього кабелями.

Зараз читають  Функції iOS 18 стануть доступні для старих моделей iPhone

Один дотепний користувач уже залишив до демонстраційного відео блогера Маркеса Браунлі (Marques Brownlee) коментар з пропозицією для Apple продавати спеціальні стопори для коліщаток по 1000 доларів за кожен.

400-доларові коліщатка для нового Mac Pro не мають фіксаторів

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.