Порівняли Samsung S20 Ultra і iPhone 11 Pro Max по швидкості

0

На YouTube-каналі EverythingApplePro опублікували порівняння швидкості роботи новітнього флагманського смартфона Samsung Galaxy S20 Ultra, який поки не можна купити в Україні (але є передзамовлення), а також iPhone 11 Pro Max, що є преміальним смартфоном компанії Apple.

Samsung Galaxy S20 Ultra оснащений однокристальною системою Snapdragon 865, яка на папері випереджає SoC Apple A13. Крім того, в оснащення Samsung Galaxy S20 Ultra входять 12 ГБ оперативної пам’яті, тоді як iPhone 11 Pro Max отримав всього 4 ГБ ОП.

На початку була перевірена швидкість завантаження додатків, включаючи камеру, Photoshop Express, Word, Amazon, Subway Surfers, Temple Escape 2, Asphalt 9 і інших. У першому раунді iPhone 11 Pro Max отримав невелику перевагу, випередивши суперфлагман Samsung приблизно на 13 секунд.

Читайте також  Протестували по швидкодії флагмани Xiaomi Mi 10 Pro проти iPhone 11 Pro Max

Але вже в другому раунді все стало на свої місця і обмеження, викликані невеликим об’ємом оперетивної пам’яті iPhone 11 Pro Max, дали про себе знати. В результаті при повторному запуску Samsung Galaxy S20 Ultra помітно випередив конкурента. Він впорався із завданням за 1 хвилину 5 секунд, а iPhone 11 Pro Max треба було вдвічі більше часу (2:04).

Якщо порівнювати швидкість включення, то iPhone 11 Pro Max завантажується трохи швидше. Система розпізнавання облич Face ID на iPhone 11 Pro Max також спрацьовує швидше.

У підсумку автор огляду зазначив, що обидва смартфона при звичайних сценаріях використання є приблизно однаково швидкими. При цьому Samsung Galaxy S20 Ultra дійсно є найшвидшим Android-смартфоном з протестованих EverythingApplePro.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут