AirPods X: з’явилися подробиці про повнорозмірні навушники Apple

В Купертіно розробили один з найдорожчих аксесуарів для своєї техніки.

0
Зовсім нещодавно з’явилися чутки, що Apple готує власні накладні навушники. Американський рітейлер Target вирішив вивести новий гаджет компанії «з тіні», повідомляє блогер Джон Проссер.

За словами Проссера, з ним зв’язалося кілька співробітників Target, показавши знімок з внутрішньої системи магазину. Там з’явилася інформація про Apple AirPods (X Generation).

Навушники будуть коштувати $ 399, або 9,775 гривень за сьогоднішнім курсом. Хоча фінальна ціна гаджетів Apple в Україні зазвичай вища, ніж на заході. Очевидно, що компанія хоче попасти в певну категорію навушників на масовому ринку.

Читайте також  Постачальники Apple заперечують перенесення релізу iPhone 12

Проссер також написав, що навушники вийдуть в трьох кольорах. Які саме варіанти повнорозмірних AirPods з’являться в магазинах, невідомо, але блогер припустив, що будуть стандартні для Apple кольори: сірий, білий і золотий.

Справжність опублікованої інформації поки не можливо перевірити. Реліз аксесуара повинен відбутися в березні. Раніше повідомлялося, що в останніх числах березня пройде презентація iPhone 9. Можливо, в ці ж дні Apple представить і інші нові продукти.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут