Ґаджети

Відтепер реклама і у WhatsApp. Але і це ще не все

Share
Час читання: 2 хв.

Видання The Wall Street Journal заявило про те, що вже в найближчі кілька місяців відбудеться реліз нової версії самого популярного в світі сервісу для спілкування, в якій з’явиться реклама. Вона буде інтегрована схожим з Instagram чином, але оскільки мова йде не про соціальну мережу, а про мессенджер, реклами виявиться більше, тому що тільки так вона зможе приносити достатню кількість прибутку. Рекламні оголошення будуть показуватися в профілях, в списку чатів і в інших розділах месенджера, що дозволить Facebook набивати свої кишені набагато швидше, ніж раніше, тобто зараз. Таке нововведення може підвищити доходи від цього сервісу, як вважають експерти, в 3 – 4 рази, тобто неймовірно сильно.

При цьому журналісти запевняють, що керівництво Facebook готове до того, що після впровадження реклами скоротиться аудиторія месенджера. Пов’язано це з тим, що на аудиторії, яка покине сервіс, не можна заробляти гроші, а значить і ніякого сенсу в такій попросту немає. Втім, всі ці нововведення будуть лише поверхневою частиною того, у що незабаром перетвориться WhatsApp. Щоб показувати максимально точну персоналізовану рекламу всім користувачам присвоять рекламні ідентифікатори, а щоб інформація показувалася найактуальніша і, як наслідок, клікабельна, месенджер буде аналізувати переписку з іншими людьми і голосові дзвінки, намагаючись виявити ключові фрази того, що саме потрібно користувачеві.

Наприклад, при спілкуванні з однією людиною на тему покупки автомобіля, потім месенджер почне показуватися реклама тих чи інших моделей, тобто WhatsApp буде розуміти, що саме хоче той, хто його використовує. Це буде стеження в чистому вигляді, і всі користувачі повинні бути до неї готові, тому що відключити відображення реклами ніяк не вийде, принаймні до тих самих пір, поки Facebook не введе платну підписку на всі свої сервіси, оплачуючи яку можна буде відключити всю рекламу і отримати ряд інших корисних переваг. 

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024