Приблизний час читання: 4 хв

Xiaomi випустила шпигунський гаджет за 14 доларів

0

Конфіденційність є серйозною проблемою в наші дні. Досить легко розмістити невелику камеру в готельному номері або навіть в громадському туалеті, щоб потім шантажувати людей їх оголеними фотографіями.

Компанія Xiaomi випустила багатофункціональний інфрачервоний детектор камер Smoovie, який оснащений літієвою батареєю ємністю 230 мА•год і підтримує зарядку через USB, що усуває необхідність заміни джерела живлення.

Пристрій можна використовувати безперервно протягом 24 годин від однієї зарядки в режимі детектора камер. Гаджет також можна використовувати як пристрій, що захищає від крадіжки і втрати. У цьому випадку вам просто потрібно прикріпити його до цінного майна. Він вібрує і подає сигнал тривоги. Якщо пристрій переведено в режим тривоги, його можна використовувати безперервно протягом 72 годин.

Читайте також  NVIDIA RTX 2060, Inel i7 10-го покоління та інші характеристики нового ігрового ноутбука Honor Hunter V700 від $1110

Інфрачервоний детектор камер Smoovie важить всього 34 г, він дуже простий у використанні. Для виявлення прихованих камер для початку треба натиснути на кнопку живлення, потім буде потрібно коротке натискання функціональної клавіші для входу в режим інфрачервоного сканування. Після чого необхідно ще раз натиснути на функціональну клавішу і просканувати приміщення, спостерігаючи через вічко, щоб виявити підозрілі предмети.

ДЖЕРЕЛОgizmochina

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут