Експерти склали рейтинг найкращих антивірусів для Windows 10

1068

Експерти незалежної організації AV-Test опублікували оновлений рейтинг кращих антивірусних програм для Windows 10 за станом на кінець 2019 року. В ході дослідження було протестовано більше трьох десятків антивірусів. Багато учасників показали високий рівень захисту, проте не обійшлося без лідерів і аутсайдерів.

Оцінка проводилася за кількома критеріями: захист, продуктивність і зручність використання. Вважається, що всі, хто набрав бали вище п’яти, мають високі показники по кожній вибраній шкалою. Максимальний же бал дорівнює шести. Деякі продукти були удостоєні одразу трьох шісток.

Кращі антивіруси

Найбільше очок набрали такі продукти: Bullguard Internet Security, Kaspersky Internet Security і Norton Security – вони отримали найвищий бал у всіх категоріях. З невеликим відставанням йдуть AhnLab V3, Avast Free Antivirus, Avira Pro 15, а також стандартний Windows Defender, який продемонстрував високі показники роботи за всіма характеристиками і втратив лише 0,5 бала за продуктивність.

Популярні новини  Порівняли продуктивність Windows 10 і Windows 11 - деталі

Кращі антивіруси

У числі аутсайдерів опинилися маловідомі eScan ISS і Total AV. Судячи з результатів, можна зробити висновок, що навіть базового «Захисника Windows» досить, щоб отримати ефективний захист від усіляких загроз на Windows 10.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я