Пристрій для злому будь-яких iPhone і смартфонів на Android вперше показали на відео

0

Днями поліція Швеції опублікувала в інтернеті відеоролик, який показує як відбувається злом будь-яких моделей iPhone та інших смартфонів на базі операційної системи Android. До цього самого моменту в глобальній мережі не було ніяких відео з демонстрацією його роботи. За словами правоохоронних органів, вони зламують смартфони тільки за рішенням суду і виключно в тих випадках, коли це необхідно. Для цих цілей використовується спеціальний комп’ютер під кодовою назвою «Кібер-пошук», призначений який для пошуку різної особистої інформації на самих різних електронних пристроях. На відеоролику можна побачити від самого початку і до самого кінця процес злому Xiaomi Redmi Note 7, однак, як запевняє компанія Cellebrite, їх влаштування для злому під силу злом будь-яких гаджетів, незалежно від бренду і версії ОС.

На відео добре видно, що для злому смартфона досить просто підключити його до комп’ютера, після чого всі дані миттєво починають з нього зчитуватися. За рахунок цього співробітникам поліції навіть не потрібно підбирати пароль від екрану блокування, або ж використовувати біометричні дані власника телефону. Співробітники поліції Швеції виробили вже цілий алгоритм, який дозволяє їм без зайвих складнощів знаходити на смартфоні будь-які відомості буквально за кілька хвилин, завдяки чому провину тієї чи іншої людини можна виявити вкрай швидко, навіть при його тимчасове затримання «по гарячих слідах». При цьому, як наголошується, особисті дані користувачів в руки співробітників поліції не потрапляють, в чому полягає особливість пристрою Cellebrite.

Простіше кажучи, за словами правоохоронних органів, «Кібер-пошук» фіксує і записує в спеціальний електронний реєстр всі дії, які виконує користувач, і ці відомості регулярно перевіряються різними інстанціями. Це гарантує, що ніхто зі співробітників поліції не стане використовувати такий пристрій в своїх особистих цілях, наприклад, щоб прочитати переписку дружини, або ж продавати чужі особисті дані третім особам за грошову винагороду. За наявними зараз даними, пристрій для злому Cellebrite в даний час активно використовують в десятках країн світу. За рахунок того, що доступу до таких немає у Apple і інших компаній, вони не можуть виявити і закрити ті дірки, які виявили ізраїльські експерти, і які використовуються для злому будь-яких мобільних пристроїв.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут