Творці мобільного акумулятора Smartcoby називають його найменшим і легким

Японська компанія CIO організувала на сайті Kickstarter збір коштів на випуск мобільного акумулятора Smartcoby, який вона називає найменшим і легким у світі пристроєм такого роду. Перевірити це твердження важко, оскільки слід враховувати не тільки розміри і масу, але інші характеристики Smartcoby. Наприклад, ємність, яка дорівнює 8000 мА·год, що чимало для акумулятора розмірами 65 х 90 х 13 мм і масою 137 гр. До достоїнств виробу також слід віднести підтримку USB Power Delivery 3.0 і швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 4.0. Акумулятор повністю заряджається за 2,5 г.

У компактному корпусі знаходиться батарея осередків LiNiMnCo. Акумулятор має два вхідних порти і два вихідних (USB-A і USB-З) і підтримує наскрізне підключення до зарядного пристрою, при якому заряджається як він сам, так і підключений до нього мобільний пристрій.

Споживачам запропоновано кілька варіантів колірного оформлення. Крім того, тим, хто готовий миритися з трохи більшою товщиною 22 мм, доступна різновид ємністю 10 000 мА∙год. Вона має ще один вихідний роз’єм USB-A. У будь-якому випадку в комплект входить кабель, чохол.

Внесок, необхідний для отримання акумулятора ємністю 8000 мА·год, дорівнює 24 доларам. Збір коштів завершується менш ніж через добу, але намічена сума вже перевищена майже в п’ять разів. Відвантаження акумуляторів повинне початися в лютому.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я