Помилка в iOS 13.3 дозволяє дітям обійти батьківське обмеження

Час читання: < 1 хв.

В операційній системі iOS 13.3 з’явилася можливість, що дозволяє батькам обмежувати спілкування їх дітей з використанням смартфона. Обмеження вводиться в функції Screen Time і поширюється на контакти в смартфоні, FaceTime, Messages і iCloud. За задумом розробників, щоб обійти обмеження, треба ввести PIN-код. Однак дуже скоро з’ясувалося, що це не обов’язково.

Реклама

Якщо контакти не зберігаються в iCloud за замовчуванням, зазначена функція не працює. Іншими словами, якщо сервіс iCloud не встановлений в якості сховища контактів за замовчуванням, і хтось з невідомим номером відправляє повідомлення дитині, дитина може додати цей номер в контакти. Після додавання з вказаним номером можна спілкуватися в FaceTime або Messages без будь-яких обмежень. Якби функція працювала правильно, система повинна була б запросити PIN-код при спробі дитини додати новий номер в контакти.

Зараз читають  Як Starlink Mini поступається стандартній версії: ключові відмінності

Більш того, якщо дитина користується годинником Apple Watch, обмеження можна обійти, просто попросивши Siri зателефонувати або відправити повідомлення на номер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОwccftech

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.