Помилка в iOS 13.3 дозволяє дітям обійти батьківське обмеження

0

В операційній системі iOS 13.3 з’явилася можливість, що дозволяє батькам обмежувати спілкування їх дітей з використанням смартфона. Обмеження вводиться в функції Screen Time і поширюється на контакти в смартфоні, FaceTime, Messages і iCloud. За задумом розробників, щоб обійти обмеження, треба ввести PIN-код. Однак дуже скоро з’ясувалося, що це не обов’язково.

Читайте також  Трамп образився на Apple

Якщо контакти не зберігаються в iCloud за замовчуванням, зазначена функція не працює. Іншими словами, якщо сервіс iCloud не встановлений в якості сховища контактів за замовчуванням, і хтось з невідомим номером відправляє повідомлення дитині, дитина може додати цей номер в контакти. Після додавання з вказаним номером можна спілкуватися в FaceTime або Messages без будь-яких обмежень. Якби функція працювала правильно, система повинна була б запросити PIN-код при спробі дитини додати новий номер в контакти.

Більш того, якщо дитина користується годинником Apple Watch, обмеження можна обійти, просто попросивши Siri зателефонувати або відправити повідомлення на номер.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут