Випуск Xiaomi Mi Band 5 під загрозою

0

Один з найпопулярніших продуктів Xiaomi — фітнес-трекери Mi Band. За чотири покоління вони вже стали еталонами в своєму сегменті, на які всім іншим в будь-якому випадку доводиться рівнятися.

Однак Mi Band сама Xiaomi не виробляє. Це продукт компанії Huami, як і всі розумні годинник Amazfit. Просто Huami і Xiaomi укладали договори, в рамках яких перша створювала для другий продукт, який в підсумку продавали під маркою Xiaomi.

Читайте також  Windows 11 отримає нові можливості і неймовірну швидкість роботи

І є ймовірність, що з Mi Band 5 буде не все так просто. Як повідомляють джерела, компанії все ще не уклали ексклюзивний договір відносного наступного покоління фітнес-браслета. І це при тому, що ще пару місяців тому представник Huami говорив, що роботи над новою моделлю вже ведуться. Представник Xiaomi також зазначив, що є якісь непорозуміння у співпраці між компаніями. Як підсумок-поки абсолютно неясно, чим це все закінчиться.

Звичайно, швидше за все, все буде добре, бо Huami навряд чи продасть стільки ж своїх нових браслетів без бренду Xiaomi. З іншого боку — причини ситуації невідомі і вони можуть бути досить серйозні. Також є ймовірність того, що Mi Band 5 вийде, але не буде ексклюзивним продуктом Xiaomi, тобто та ж Huami може випустити рівно такий же пристрій під своїм брендом

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут