Метод який дозволяє отримати безкоштовно YouTube Premium на три місяці

0

Ще кілька років тому був запущений такий сервіс, як YouTube Premium. Це свого роду підписка, яка дозволяє яка отримати доступ до платного контенту і музичним трекерам, але і це ще не все. Вона повністю відключає рекламу і, крім того, дозволяє завантажувати відеоролики в пам’ять смартфона або планшета, щоб потім в будь-який зручний час мати до них доступ без підключення до інтернету.

За цю підписку потрібно платити по 99 гривень на місяць, якщо говорити про таку в Україні, тоді як в США і Європі вона коштує значно більше. Втім, на радість усіх користувачів, тепер отримати доступ до YouTube Premium можна безкоштовно, причому на цілих три місяці. Справа в тому, що даний сервіс запустив спеціальну акцію, дозволяє яка отримати дану преміум-підписку абсолютно безкоштовно. Головна її цінність в тому, що вона повністю відключає всю рекламу, в тому числі до, під час і після відеороликів. З огляду на, що такий з кожним роком стає все більше, така можливість гарантовано є вкрай корисною і потрібною. Крім того, бонусом можна завантажувати відео в пам’ять гаджета, а також, крім того, слухати музику.

Читайте також  Microsoft дозволили продавати Huawei програмне забезпечення

Якщо оформляти підписку YouTube Premium самостійно, тобто за гроші, то така на три місяці (при оплаті відразу) обійдеться в 300 гривень, однак тепер ці гроші можна заощадити. Отримати її безкоштовно можна за умови, що раніше вона не купувалася, тобто не використовувалася на тій облікового запису, з якою Ви її прив’язка. Щоб отримати підписку без будь-якої плати потрібно просто перейти по спеціальному посиланню, а потім, після цього, натиснути на кнопку «Спробувати безкоштовно». Слід зауважити, що підписка почне автоматично оновлюватися щомісяця за 99 гривень, тому після її включення варто відразу ж відключити функцію автоподовження в налаштуваннях облікового запису.

Всі користувачі з підключеною платній підпискою отримують доступ до платформи YouTube Originals, яка дозволяє дивитися десятки тисяч відеороликів і серіалів, що поширюються виняткове за грошові кошти, тобто недоступні для вільного безкоштовного перегляду. У спеціальній пропозиції беруть участь всі регіони світу, тому отримати безкоштовно підписку YouTube Premium на три місяці можуть абсолютно всі бажаючі без будь-яких складнощів, тобто громадяни України, Білорусії, Казахстану, Європи, США, Австралії та інших регіонів світу. Як довго буде доступно таку пропозицію від Google – невідомо, але за участю в ньому краще довго не тягнути. Отримати підписку безкоштовно можна тут .

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут