Samsung запустила сервіс PlayGalaxy Link для запуску комп’ютерних ігор на смартфонах

Час читання: 2 хв.

За рахунок такої події тепер абсолютно всі бажаючі можуть без зайвих складнощів запускати комп’ютерні ігри на своїх мобільних пристроях, використовуючи при цьому мережа WI-Fi або ж мобільний інтернет, перебуваючи в будь-якій точці світу, де є швидкісний підключення до інтернету. Сервіс під назвою PlayGalaxy Link працює за принципом запуску будь-якої гри локально на комп’ютері або планшеті користувача, але при цьому вся картинка буде виводитися не тільки на монітор такого, але ще і транслюватися в режимі реального часу на дисплей смартфона або планшета, що працює на базі операційної системи Android. За рахунок цього можна грати в такі хіти, як Battlefield V, Call of Duty: Modern Warfare, Red Dead Redemption 2 і у багато інших ігор.

Реклама

З’єднання між смартфонів і комп’ютерів встановлюється за допомогою протоколу P2P, що забезпечує високу продуктивність без будь-якої ретрансляції, що, в свою чергу, дозволяє також звести все затримки до абсолютного можливого мінімуму. В сервіс PlayGalaxy Link вбудована технологія Adaptive FPS, яка дозволяє грати в комп’ютерні ігри навіть там, де швидкість інтернету є не надто високою. За словами Samsung, при використанні її нової ігрового сервісу батарея телефону буде розряджатися також, як і при перегляді звичайного потокового відео через браузер, тобто не надто швидко. Це означає, що середньостатистичний смартфон зможе пропрацювати в такому режимі більше семи годин.

Програма PlayGalaxy Link працює з відеокартами AMD і Nvidia, причому з будь-якими моделями з актуальних, випущених за останні роки. Щоб отримати повний контроль над тим, що відбувається на екрані користувач може підключити до смартфону клавіатуру, мишку або інший ігровий маніпулятор, який дозволить підвищити комфорт управління. Для роботи програми досить встановити ці програми на комп’ютер PC, після чого слідувати інструкціям на екрані. Починаючи з сьогоднішнього дня використовувати даний сервіс можна в Південній Кореї, США, Великобританії, Канаді, Італії, Нідерландах, Франції, Сінгапурі і інших. Нова розробка Samsung доступна тільки на смартфонах Galaxy S10 і Galaxy Note 10, але вже в грудні вона також стане доступна на Galaxy Fold, Galaxy S9, Galaxy Note 9 і Galaxy A90.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.