iFixit оцінили ремонтопридатність 16-дюймового MacBook Pro (відео)

0

Слідом за розбиранням клавіатури 16-дюймового MacBook Pro, фахівці iFixit поділилися процесом повного демонтажу нового комп’ютера Apple, щоб ближче познайомитися з усіма змінами в конструкції і елементах гаджета, а також оцінити його ремонтопридатність.

Як відомо, новий MacBook Pro отримав дисплей з діагоналлю 16 дюймів, нову клавіатуру з механізмом «ножиці» Magic Keyboard, поліпшену систему охолодження і інші зміни дизайну.

Незважаючи на те що клавіші Magic Keyboard можна зняти, сама клавіатура не підлягає ремонту, також як клавіатура-метелик в інших ноутбуках компанії, але при цьому вона менш схильна до поломок.

В ході розбирання нового MacBook Pro фахівці iFixit виявили нову акустичну систему з подовженими динаміками і сабвуферами у верхній і нижній частинах корпусу. Вони пригнічують вібрації, які виходять один від одного. Нова система з трьома мікрофонами також видає більш насичений звук, але в іншому схожа з платою 15-дюймового MacBook Pro.

Обсяг акумулятора 16-дюймового MacBook Pro становить 99,8 Вт (11,36 В, 8790 мАч), що є найбільшою ємністю батареї ноутбука, яку дозволяють авіакомпанії для використання в літаках. Вона на 16,2 Вт більше, ніж в 15-дюймовому MacBook Pro. Фахівці відзначають, що Apple довелося збільшити товщину на 0,8 мм.

Як і в інших ноутбуках компанії в 16-дюймовому MacBook Pro процесор, ОЗУ, SSD і інші компоненти припаяні до материнської плати, а клавіатура, батарея, динаміки і сенсорна панель прикріплені з використанням великої кількості клею.

Фахівці iFixit оцінили ремонтопридатність ноутбука в 1 бал з 10.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут