Продажі планшетів iPad виросли вперше з 2013 року

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple опублікувала квартальний звіт, в якому повідомляється про зростання продажів планшетів.

Реклама

За три місяці компанія продала 11,4 мільйона iPad’ів, пише Engadget .

Квартал, який закінчився 1 липня, приніс Apple дохід в розмірі $45,4 млрд, тоді як рік тому було $42,4 млрд. Операційний прибуток за рік збільшилася з $10,1 млрд до $10,8 млрд. Регіоном, який демонстрував невідому падіння продажів за підсумками звітного періоду, став Китай. Найбільше зростання за підсумками кварталу показали сервіси і підрозділ “інша продукція”.

У минулому кварталі Apple збільшила продажі iPhone на 1,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. А ось планшети продавалися набагато краще. За минулий квартал компанія продала 11,4 млн пристроїв, що на 15% перевищує показник річної давності. При цьому зростання продажів було зафіксоване вперше з 2013 року.

Відзначається, що при такому серйозному зростанні продажів у відсотках, прибуток від реалізації iPad виріс всього на два відсотки. Це означає, що найбільшою популярністю користувалися старі моделі планшетів, а не новий iPad Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: