Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

0

На сьогоднішній день найшвидші варіанти бездротових зарядок мають потужність близько 30 Вт. Якщо точніше, у Xiaomi і Oppo є 30-ватні ЗП, а у Huawei – 27-ватна.

Остання підтримується смартфоном Mate 30 Pro, і фахівці джерела вирішили перевірити, наскільки ж в реальних умовах швидким виявляється подібний варіант зарядки.

Вони порівняли рідний мережевний ЗП Huawei потужністю 40 Вт, бездротову зарядку потужністю 27 Вт і універсальний ЗП стандарту USB Power Delivery, яке в разі флагмана Huawei працює з потужністю 12 Вт.

Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

Вийшло, що в першому випадку на зарядку смартфона від 0% до 100% пішло 66 хвилин, у другому – 90 хвилин, а в третьому – 124 хвилини. Тобто бездротова зарядка дійсно швидка. Це, до речі, заодно і камінь в город OnePlus, глава якої багато років твердив, що вони не наділяють свої смартфони бездротовою зарядкою, тому що вона занадто повільна. Нагадаємо, у новітніх флагманів компанії потужність провідної зарядки – 30 Вт.

Читайте також  За покупку Huawei Mate 30 Pro в Європі дають годинник і навушники

Повертаючись до тестів, джерело також перевірило, як взагалі відбувається процес зарядки. Вийшов ось такий графік.

Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

Як можна бачити, за півгодини з фірмовою 40-ватною зарядкою Mate 30 Pro набирає майже 70%, з бездротовою зарядкою – близько 48%, а зі звичайним ЗП – лише 30%.

Так що можна констатувати, що топові бездротові зарядки на сьогоднішній день швидше багатьох провідних швидких зарядок.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут