Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

0

На сьогоднішній день найшвидші варіанти бездротових зарядок мають потужність близько 30 Вт. Якщо точніше, у Xiaomi і Oppo є 30-ватні ЗП, а у Huawei – 27-ватна.

Остання підтримується смартфоном Mate 30 Pro, і фахівці джерела вирішили перевірити, наскільки ж в реальних умовах швидким виявляється подібний варіант зарядки.

Вони порівняли рідний мережевний ЗП Huawei потужністю 40 Вт, бездротову зарядку потужністю 27 Вт і універсальний ЗП стандарту USB Power Delivery, яке в разі флагмана Huawei працює з потужністю 12 Вт.

Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

Вийшло, що в першому випадку на зарядку смартфона від 0% до 100% пішло 66 хвилин, у другому – 90 хвилин, а в третьому – 124 хвилини. Тобто бездротова зарядка дійсно швидка. Це, до речі, заодно і камінь в город OnePlus, глава якої багато років твердив, що вони не наділяють свої смартфони бездротовою зарядкою, тому що вона занадто повільна. Нагадаємо, у новітніх флагманів компанії потужність провідної зарядки – 30 Вт.

Читайте також  Камерофон Xiaomi CC9 Pro і розумний годинник Xiaomi Watch позують на нових зображеннях

Повертаючись до тестів, джерело також перевірило, як взагалі відбувається процес зарядки. Вийшов ось такий графік.

Реальний тест бездротової зарядки Huawei Mate 30 Pro

Як можна бачити, за півгодини з фірмовою 40-ватною зарядкою Mate 30 Pro набирає майже 70%, з бездротовою зарядкою – близько 48%, а зі звичайним ЗП – лише 30%.

Так що можна констатувати, що топові бездротові зарядки на сьогоднішній день швидше багатьох провідних швидких зарядок.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут