Приблизний час читання: 4 хв

Шахраї атакують рахунки Приватбанку за допомогою Instagram

0

Шахраї через Instagram почали виманювати гроші у клієнтів Приватбанку.

Про це повідомляє UBR з посиланням на дані банку.

Новий вид шахрайства просувається через рекламні повідомлення в даній соцмережі: в них вказується, що кожен українець нібито має можливість отримати 3,8 тис. грн. Ця інформація активно просувається ботами, які в коментарях запевняють, що їм вже зарахували кошти на картковий рахунок в Приватбанку.

У фінустанові спростовують цю інформацію – 3,8 тис. грн. ніхто не отримує.

Рекламне повідомлення розганяється по Instagram з метою отримати доступ до реквізитів рахунків наївних клієнтів Привату. Коли людина переходить за вказаним URL, йому пропонують зареєструватися, продавши частину свого інтернет-трафіку, вказавши в анкеті не тільки особисті дані про себе, а й інформацію про рахунок в Приватбанку. У тому числі і конфіденційну. Після її розголошення рахунок може бути зламаний, і з нього можуть зникати кошти.

«Закликаємо користувачів бути обережними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Ніякого законного приводу, який передбачав би отримання кожним громадянином України 3800 гривень, немає. Тому в банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями і, звичайно, не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карток », – підкреслюється в повідомленні Приватбанку.

Особам, які вже встигли поділитися карткової інформацією з шахраями, настійно рекомендують зв’язатися з call-центром банку.

Читайте також  Huawei Mate 40 Pro зняли в метро в руках у користувача

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут