Приблизний час читання: 5 хв

Вміє говорити: Sony PlayStation 5 вразила всіх користувачів

2

Як виявилося, дана приставка в буквально сенсі вміє говорити, тому що в неї вбудований повноцінний голосовий помічник під назвою PlayStation Assistant. Такий, судячи з усього, вже створено, тому що Sony його запатентувала. На відміну від багатьох інших віртуальних асистентів, цей допомагатиме прямо під час гри. Наприклад, геймер зможе на своїй рідній мові попросити прокласти маршрут до будь-якого населеного пункту в грі, показати карту з певними об’єктами, а також виконати інші дії. Для роботи цього ШІ буде потрібно підключення до інтернету, а працювати він буде приблизно на десяти мовах, причому з плином часу їх буде ставати все більше і більше.

Звичайно, щоб задіяти можливості такого віртуального помічника в консолі Sony PlayStation 5 розробникам ігор доведеться додати його підтримку в свої відеоігри, але ось чи підуть вони на такий крок – велике питання. Головне розуміти, що ШІ підвищить зручність гри, але при цьому все ті дії, які він зможе виконувати, також можна буде здійснювати самостійно. Підказки під час гри можуть даватися, як випливає з патенту, як у формі тексту, так і в в інших, тобто аудіо і відео. Впроваджена в PlayStation Assistant нейронна мережа дозволить йому постійно розвиватися, точніше з огляду на побажання користувачів і ту інтонацію, з якою вони озвучують різні команди.

Читайте також  Samsung випустить бюджетну версію Galaxy Fold

Розпізнавання голосу буде здійснюватися через вбудований в геймпаді DualShock 5 мікрофони, а таких виявиться щонайменше два. Управляти Sony PlayStation 5 за допомогою голосу також стане можливим, причому консоль зможе навіть відповідати на такі прості питання, як погода в певному місті, час поїздки на роботу і багато інших. Таким чином, поза будь-якими сумнівами, майбутня новинка в особі PS5 гарантовано здивує всіх покупців, адже навряд чи хтось очікує появи в ній таких можливостей. Залишається вірити, що нововведення виявиться доступно прямо зі старту продажів нової ігрової приставки, а не через якийсь час після її виходу на ринок.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю технології і все, що з ними пов'язано. Вірю, що найбільші відкриття людства ще попереду!

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Хватит постить эти желтушные заголовки. Она ещё никого не удивила ибо ещё оф. не представлена. Более того, далеко не все патенты вообще реализуются. А так, статья норм

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут