Ґаджети

Екс-співробітник Microsoft розповів, чому в Windows 10 так багато багів

Share
Час читання: < 1 хв.

Джеррі Берг, екс-співробітник Microsoft, який займає раніше в компанії посаду старшого розробника програмного забезпечення для операційної системи, розповів, чому в Windows 10 так багато багів. За його словами, це сталося через перехід від тестування новинок живими людьми до віртуалізації.

В даний час Windows 10 збільшує свою присутність на ринку. Цю операційну систему вибирає все більше людей, тим не менш, вона до цих пір не позбавлена ​​своїх недоліків. Відомі випадки, коли виробнику доводилося відкликати великі пакети оновлень через те, що ті провокували дуже серйозні збої в роботі ОС, аж до повної відмови і необхідності встановлювати заново її. Крім цього існує чимало менш суттєвих помилок, з якими стикаються багато користувачів. Вони створюють незручності в роботі і викликають нарікання. Експерт вважає, проблеми з ПО в першу чергу пов’язані з недостатнім контролем його якості. Через масове звільнення програмістів в 2014-2015 роках, Microsoft перейшла на нову схему тестування свіжих продуктів, яка себе не виправдовує, і саме через це з’являється багато багів. Тепер в компанії використовують методику віртуалізації, але вона не дає всієї картини роботи операційної системи. Раніше тестери відчували поновлення на комп’ютерах різної конфігурації, а це давало можливість стежити за сумісністю з великим набором драйверів, тепер же це неможливо.

Розповів Джеррі Берг і про те, як працює опція відправлення звітів. Нерідко вони не надають необхідної інформації і лише дозволяють зібрати статистику по характеру помилок. Мається на Microsoft і програма залучення звичайних користувачів до процесу пошуку багів в Windows 10, але їм не вистачає технічної освіти, а тому такі тестери не можуть пояснити характер помилки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024