Microsoft назавжди припиняє існування Windows 7 і Windows XP

1

Компанія Microsoft, як громадськість уже зрозуміла за останні роки, готова на будь-які дії заради того, щоб зробити операційну систему Windows 10 як можна більш успішною, а для цього вона навіть почала спеціально вставляти «палиці в колеса» користувачам старіших ОС, створюючи для них різного роду незручності. На жаль, всі такі дії носять вже систематичний характер, а спрямовані вони на те, щоб власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і багатьох інших електронних пристроїв стикалися з різними труднощами, деякі з яких вирішити будь-яким чином неможливо.

І все це при тому, що багато електронних пристроїв можуть просто не тягнути десяту «вінду», або ж у власників застарілих гаджетів може елементарно не бути грошей на покупку її ліцензії, яка в магазині Microsoft Store коштує $ 200. Проте, американську корпорацію все це не хвилює, тому що вона продовжує наполягати на своєму, а саме – робити все заради того, щоб користувачі використовували саме Windows 10. На цей раз під удар потрапили власники всіх комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, що працюють під управлінням операційний системи Windows 7, Windows XP або ж навіть Windows ME.

Читайте також  75-дюймовий телевізор Xiaomi Mi TV 4S рекордно подешевшав

Мова в даному конкретному випадку звичайно ж йде про максимально негативне нововведення, якими навряд чи хтось залишиться задоволений. Справа в тому, що тепер на всіх цих ОС не працюють будь-які класичні онлайн-ігри, а таких було досить багато. З їх допомогою проводили нудні офісні будні мільйони людей по всьому світу, проте тепер, після відключення серверів компанією Microsoft, грати стало можливо тільки з комп’ютером, тоді як підібрати живого суперника через інтернет відтепер неможливо. На думку незалежних експертів, зміст серверів для роботи таких ігор, як «Шашки» і «Шахмати», обходилося корпорації в копійки.

Проте, навіть не дивлячись на це, вона все одно вирішила їх відключити, аргументуючи своє рішення тим, що дані відеоігри вже дуже сильно застаріли, в зв’язку з чим в них майже ніхто не грає. Таким чином Microsoft забила ще один цвях в труну Windows 7 і Windows XP, зробивши їх менш привабливими в очах всіх користувачів. Гарного у всьому цьому, звичайно, абсолютно нічого немає, адже повернути назад можливість грати в онлайн-ігри через інтернет вже ніяк не можна.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. 7 та хр, морально застарілі. Тримати їх при роботі, собі шкодити, адже для того щоб зробити заплатку, на безпеку, потрібно перевірити, чи не буде конфліктів із застарілим програмним колом. Також розробники ПЗ вже перестали на ці системи випускати оновлення, а також нові версії програм

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут