Categories: Ґаджети

WhatsApp атакувала нова хвиля шахрайства – відомий метод

Share

Як стверджують фахівці з безпеки, сервіс WhatsApp атакувала нова хвиля шахрайства, а використовують зловмисники метод підміни інформації. За рахунок спеціальної вразливості, якщо встановити в месенджер розширення під назвою Burp Suit, можна підміняти вміст повідомлення таким чином, щоб у співрозмовника вони відображалися в якості справжніх. Таким чином можна обдурити будь-яку людину в чому-небудь, зробивши це непомітно і абсолютно безкарно. Подібним чином, наприклад, шахраї дуже часто підробляють будь-які відомості від банків, у зв’язку з чим люди втрачають гроші. Все виставляється таким чином, нібито інформація надійшла від офіційного джерела, але насправді це фейк.

Також за допомогою цієї вразливості можна без будь-яких складнощів підробляти дані про самому відправника, в зв’язку з чим поширювати фейковий дані можна так і зовсім від імені будь-якого іншого людини, ніж активно і користується все більш широке коло зловмисників. Про всі ці проблеми з безпекою команду розробників WhatsApp експерти з CheckPoint Security сповістили ще в кінці літа минулого року, а вона пообіцяла їх закрити, проте за цілий рік нічого такого не сталося, в зв’язку з чим фахівці і вирішили опублікувати відеоролик з демонстрацією того, як все це можна зробити, щоб таким чином змусити творців найпопулярнішого в світі ПО для спілкування посилити безпеку.

Втім, у компанії Facebook, яка володіє WhatsApp, є інша думка щодо того, чи є ці недоліки в системі захисту вразливістю, або ж ні. За словами її представників, вони являють собою цілком нормальне явище, аналогічне такому, наприклад, в електронній пошті. Так, при відповіді на будь-чию лист, користувач може відредагувати то, яке було відправлено спочатку, щоб змінити таким чином його вміст з метою видати за справжнє. Простіше кажучи, боротися з новою повною шахрайства, судячи з усього, ніхто не збирається.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    В мережі показали новий рейтинг топ-10 флагманів за версією AnTuTu

    Опубліковано нові рейтинги продуктивності Android-смартфонів для китайського ринку. У топ флагманів перше місце посів ASUS ROG Phone…

    02.05.2024

    Як заряджати гаджет, щоб продовжити термін служби акумулятора – тільки дієві поради

    Чи знали ви, що неправильна зарядка губить ваш смартфон, призводячи до деградації акумулятора? Розповім у…

    02.05.2024

    У 2022 році Google заплатила Apple $20 млрд, щоб залишитися пошуковою системою за умовчанням

    2022 року Google заплатила Apple $20 млрд, щоб стати пошуковою системою за замовчуванням для Safari…

    02.05.2024

    Snapdragon 8 Gen 4 протестували в AnTuTu

    За чутками, Qualcomm скоро представить чіпсет Snapdragon 8 Gen 4, і останнім часом цей чіпсет…

    02.05.2024

    Названо смартфони Samsung, які отримають OneUI 7. Поки що неофіційно

    Портал Gizmochina опублікував список гаджетів Samsung, які мають отримати Android 15 з новою оболонкою One…

    02.05.2024

    У мережі 6G передали дані зі швидкістю 100 Гбіт/с

    Консорціум компаній із Японії провів тестування першого у світі високошвидкісного бездротового пристрою для мереж стільникового…

    02.05.2024