Клавіатура Input Club Keystone враховує глибину натискання клавіш

0

На цьому тижні на сайті KickStarter почався збір коштів на випуск незвичайної клавіатури Keystone. Розробила його компанія Input Club, яка задалася метою якісно змінити класичний пристрій введення, перетворивши його з «пасивної пластикової цегли» у інтелектуальний інструмент, який «активно працює» з користувачем для підвищення швидкості і точності. На думку творців Keystone, цього можна домогтися, використовуючи аналогові датчики і алгоритми штучного інтелекту.

Читайте також  Геймери можуть розчаруватися в консолях Sony PS5 і Xbox нового покоління

Розкладка клавіш є стандартною. Учасникам збору коштів запропоновано повнорозмірний варіант і варіант без блоку цифрового введення. В перемикачах встановлені датчики на ефекті Хола, що дозволяє аналізувати глибину натискання клавіш. Як стверджується, це дає можливість забезпечити точне управління в іграх і додатках, і адаптивний набір тексту (ШІ може незалежно вибрати точку спрацьовування кожної клавіші, враховуючи особливості руху рук). Оскільки вихідний код прошивки буде відкритим, сторонні розробники зможуть використовувати можливості клавіатури в своїх програмах. Звичайно, кожна клавіша забезпечена незалежним повнокольоровим підсвічуванням. До комп’ютера клавіатура підключається по USB. Розміри повнорозмірного прототипу рівні 460 x 144 x 38 мм, Маса-1500 г.

Найбільш доступні лоти вже розібрані. Зараз, щоб отримати повнорозмірну клавіатуру, треба внести 179 доларів (4 600 грн.). Відвантаження має розпочатися в лютому майбутнього року. Розраховуючи зібрати не менше 35 000 доларів, всього за кілька днів автори проекту вже зібрали в чотири рази більше. Збір коштів триватиме ще 25 днів.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут