Windows 12 – найкраща в світі операційна система, якій немає аналогів

2

Чим далі в майбутнє, тим більше якісне програмне забезпечення створюють компанії по всьому світу, а Microsoft не є винятком з правил. Вона в даний час щосили працює над заміною Windows 10, тобто над новою операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, а вийти така повинна вже в найближчі півроку, принаймні у вигляді бета-версії. За деякими даними, називатися нова платформа буде Windows 12, а скачати і встановити її на свої електронні пристрої без будь-яких складнощів зможуть всі бажаючі, проте ліцензія, найімовірніше, буде продаватися за гроші.

Відомо, що основою нової операційної системи компанії Microsoft є ядро ​​Windows Core, що дозволило впровадити масу можливостей в дану платформу для електронних пристроїв. Так, зокрема, користувачі можуть розраховувати на цілий ряд нововведень, головним серед яких стане система оновлень. На практиці це означає, що користувачам буде достатньо просто погодитися з тим, що Windows 12 буде оновлюватися автоматично, і після цього вся ОС насправді буде завантажувати і встановлювати апдейти самостійно, а перезавантажувати кожного разу комп’ютер, планшет або ноутбук не доведеться.

Читайте також  Redmi показала зникаючу рамку екрану RedmiBook 13

Це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів, тому що за рахунок такої схеми спорудження оновлень вони більше не будуть витрачати дорогоцінний час кожної людини. В іншому, з Windows 12 приберуть безліч зайвих і вже застарілих функцій, зробивши ставку на абсолютно нові. У сукупності з новим інтерфейсом і, крім того, деякими іншими нововведеннями, користувачів чекає реальне поліпшення досвіду використання всієї операційної системи. Зовнішній вигляд радикально зміниться, а разом з ним і всі стандартні програми, які стануть красивіше, зручніше і функціональніша, ніж будь-коли раніше.

У новій ОС з’явиться повноцінна підтримка екранів з 4K, 8K і 16K, тобто саме під них виявляться адаптовані все інтерфейси в рамках операційної системи, що гарантує високу якість зображення в будь-яких умовах. Сама Microsoft не уточнює, як саме буде називатися її новітня операційна система, але є всі підстави вважати, що вона отримає назву Windows 12. Втім, навіть якщо буде якесь інше, це зовсім не позначиться на тому, що нова платформа стане кращою в світі операційною системою для комп’ютерів і планшетів серед усіх, які коли-небудь випускала на ринок дана американська корпорація.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ага, windows 10, також найменували найкращою в світі, тепер я порівнював з Linux Manjaro KDE, ваша Windows краща тільки в ігиах і в тому що на неї написано більше програм. Не треба її возвишати, що то ха вінда на якій піддагує відео дуже рідко.але є такі глюки і деколи хром вилітає також рідко, чи мікролаги час від часу, і за це чудо платити 3500 грн??? Краще бесплатно на лінуксі який не лагає. Якщо що мій пк 2017 року porocesor i3-7100 , тоюто проблема не в залізі а проблема іменно в лагучій вінді, яку треба міняти кожні пів року бо вона назбирує хлам і ваші дані ще збирає не завжди в благих цілях. Думайте самі рішайте самі. Але хороший продукт ваш віндовс, але він не найкращий! Мак ОС краще, і Лінукс Манджаро КДЕ також, вінда на 3 місці як не крути. Мак ОС на першому це точно, віндовс яктй би красивий не був він всерівно віндовс.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут