Microsoft насильно оновлює Windows 10

2

Оновлення 1903 має підвищити безпеку пристроїв і поліпшити продуктивність.

Компанія перейшла до рішучих дій. Оновлення 1903 стало встановлюватися на всі пристрої з Windows 10, навіть на яких відключена функція самооновлення. А використання сторонніх програм для стримування автооновлення тепер може привести до неприємних наслідків, аж до краху системи. Зроблено такий радикальний крок для популяризації  данного оновлення, адже більшість користувачів навіть через кілька місяців після його релізу не поспішали прощатися з версією 1803, яка вийшла в експлуатацію ще в квітні 2018, і після ряду патчів працювала цілком нормально.

Читайте також  Google виправила більше 40 проблем в Android

Після більш ніж року стабільної роботи користувачі не зважилися проміняти вже вивчену і стабільну версію на невідомість в особі 1903 оновлення. Для цих цілей використовувалися і сторонні ПО, по типу ShutUp 10, які дозволяли відключити автообновления. Але у Microsoft були свої погляди на ситуацію, і вона вирішила провчити неотесаних користувачів радикальними методами. Компанія насильно встановлює 1903 версію ОС Windows 10, а в додавався лист повідомила про необхідність оновлення для нормального функціонування власної екосистеми і ефективного захисту від загроз.

Однак і у користувачів є право не довіряти 1903 версії. Ті, хто вже встигли випробувати оновлення, повідомляють про велику кількість багів і недоопрацювань в цілому. Головною ж проблемою оновлення 1903 є помилка підключень USB-пристроїв або карт пам’яті, які перешкоджають оновленню ПО.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

  1. Эта шарашкина контора все больше теряет адекватность и переходит на наглость , абсолютно не уважая своих клиентов и пытаясь любым путем заставить пользоваться своими гнылыми и несовершенными разработками, вместо того, что б трудится над доведением своих продуктов до адекватного уровня. Закончится это тем. что терпение лопнет и пользователи найдут Майкрософту замену, оставив зарвавшихся нуворышей наедине с их гамном и лишив контору прибылей, о которых эти “разработчики” мечтают!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут