Microsoft створює нову систему Windows

0

Згідно з попереднім заявою, нова операційна система Microsoft Windows в основному легковажно, але вона також підтримує велику масштабованість і може запускати додатки Android, які будуть спеціально оптимізовані для багатьох устьройств з двома екранами, передає NavkoloNas.com з посиланням на portaltele.com.ua.

Читайте також  Анонс Huawei FreeBuds 3 - нові бездротові навушники з шумопоглинанням

Деякі дизайнери намалювали концептуальну схему пристрою Microsoft з двома екранами, засновану на попередніх чутках. Загальний вигляд дуже реалістичний. Цього достатньо, щоб домогтися гнучкого складання на 360 градусів. Згинання назовні може скласти половину подвійного екрану і використовувати її всередину. Складне пристрій захищає екран.

Патент, раніше поданий Microsoft, показує, що пристрій з декількома областями екрану включає в себе першу область екрану, другу область екрану і третю область екрану. Шарнірне з’єднання використовується між першою областю екрану і другою областю екрану, і деякі повідомлення можуть також відображатися для третього екрану.

Варто відзначити, що Microsoft все ще створює версію ARM для пристрою Surface. Повідомляється, що Microsoft буде використовувати мобільну платформу Qualcomm Snapdragon 8cx. Це перший випадок, коли Microsoft Surface приймає флагманську платформу Qualcomm Snapdragon 8cx і працює під управлінням системи Windows 10. Так що варто з нетерпінням чекати.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут