Портативна ігрова приставка Switch Lite не втратила ні в продуктивності, ні в дозволі екрану

59

Компанія Nintendo сьогодні несподівано представила портативну ігрову консоль Switch Lite вартістю всього 200 доларів (5 200 грн.). Приставка стала менше звичайної версії Switch, позбулася відокремлюваних контролерів і можливості підключення до телевізора.

Але про параметри на сайті Nintendo практично нічого не сказано. Колеги з ресурсу Engadget заповнили цю прогалину. Отже, якщо вірити цим даним, Дозвіл екрану не змінилося і становить 1280х720 пікселів. Нагадаємо, діагональ зменшилася з 6,2 до 5,5 дюйма, тобто дисплей у нової приставки менше, ніж у багатьох сучасних смартфонів.

Серцем все так само служить SoC Nvidia Tegra X1, причому, судячи з усього, без всяких змін. Оперативної та флеш-пам’яті стільки ж, скільки і у старшої консолі: 4 і 32 ГБ відповідно.

Популярні новини  LG представила 325-дюймовий DVLED-телевізор Extreme Home Cinema

Що ж стосується габаритів, вони становлять 208 х 91,1 х 13,9 мм при масі 398 г проти 239 х 102 х 13,9 мм при масі 297/398 р у звичайної версії Switch (без урахування контролерів і з ними).

У результаті покупці Nintendo Switch Lite точно можуть не переживати за продуктивність, адже ні дозвіл екрану, ні можливості платформи не змінилися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я