Categories: Ґаджети

Windows 10 завдала удару в спину всім користувачам

Share

28 червня 2019 року, стало відомо про те, що операційна система Windows 10 вирішила завдати удару в спину всім користувачам, так як її функціональні можливості виявляться скорочені. І все це при тому, що ще кілька років тому Microsoft розповідала про те, наскільки крутою і корисною є подібна можливість в десятій «винді». Йдеться про голосовий помічник Cortana, історія якого налічує вже понад п’ять років. За цей термін ці програми практично зовсім не змінилося в кращу сторону, причому в нього навіть не додали підтримку української або російської мови, тому для жителів України він практично зовсім неактуальний.

Видання The Verge запевняє, що в одному з майбутніх оновлень компанія Microsoft повністю прибере з операційної системи Windows 10 голосового помічника Cortana, так як він відображає великий провал корпорації на тлі досить успішною платформи. Все це можна розцінювати виключно як провал чергової задумки IT-корпорації, однієї з найбільших в світі. Її продукт і в підметки зараз не годиться рішенням від конкурентів, в список яких входять Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri і ряд інших. Втім, фанати фірмового голосового асистента як і раніше зможуть його використовувати.

Для цього буде потрібно зайти в магазин Microsoft Store, після чого завантажити його звідти вручну самостійно. Як тільки це виявиться зроблено, потрібно видати ПО всі необхідні дозволи, слідом за чим їм стане можливим повноцінно користуватися без будь-яких обмежень. Такий крок позначиться на операційній системі Windows 10, тому що подібним чином Microsoft фактично поставить хрест на ідеї подальшого розвитку свого ПО для голосового управління платформою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Навіщо виробники клеять захисні плівки на скло смартфонів

    Виробники зазвичай не обмежуються захисним склом, що прикриває екран смартфона, і клеять на них ще…

    14.05.2024

    Названо головну причину терміново оновити iPhone до iOS 17.5

    Вчора відбувся реліз iOS 17.5 для користувачів сумісних моделей iPhone. Це одне з останніх оновлень…

    14.05.2024

    Apple розкрила таємницю, чому компанія не випускає MacBook із сенсорним екраном

    Нещодавно вийшли перші огляди iPad Pro і в них приділяється багато уваги новим дисплеям OLED,…

    14.05.2024

    Чи є в iPad Air (2024) дисплей із частотою 120 Гц

    На заході Let Loose компанія Apple анонсувала дві нові моделі iPad Air, одна з яких…

    14.05.2024

    Google урізала флагманський чіп Tensor G3 у недорогому Pixel 8a

    Новий смартфон Google Pixel 8a, хоч і базується на тій же платформі Tensor G3, що…

    14.05.2024

    Експерти назвали топ 5 найбільш радіоактивних смартфонів

    Аналітики зі Stocklytics склали «Рейтинг смартфонів із найвищим рівнем випромінювання у 2024 році». У топ потрапили п'ять…

    14.05.2024