Приблизний час читання: 5 хв

Sony зробила всі гри для PlayStation 4 повністю безкоштовними

3

Як стало відомо, ігрова студія Electronic Arts і компанія Sony уклали спеціальну угоду, на підставі якої в консолі PlayStation 4 з’явиться фірмова підписка під назвою EA Access. Оплачуючи її гравець зможе отримати доступ більш ніж до сотні ігор з різних серій, в тому числі Battlefield, Star Wars, Need for Speed, Sims, Mass Effect, FIFA, NHL, NBA, UFC і Titanfall. Платити за все це задоволення буде потрібно по 100 гривень на місяць, а стане доступна така підписка вже в найближчі кілька місяців. Крім того, користувачі такої підписки зможуть отримувати доступ до будь-яких новітніх ігор на 10 годин без обмежень.

Само собою, що грати можна тільки в ігри від EA і її дочірніх студій, але зате це можна робити безкоштовно. Для того, щоб отримати підписку EA Access без будь-якої плати для Sony PlayStation 4, виявиться достатньо лише створити новий обліковий запис, прив’язавши до неї свою картку. Таким чином можна буде отримувати пробну підписку на півмісяця (14 днів), граючи в будь-які ігри без будь-якої плати, в тому числі по мультиплееру. Раніше Sony ніколи не схвалювала ніяких сторонніх підписок, проте з плином часу ситуація в корені змінилася, очевидно, в кращу сторону.

Читайте також  Intsgram запустив аналог TikTok в Європі

Sony зробила всі гри для PlayStation 4 повністю безкоштовними

Більш того, можна буде заощадити і на оплаті підписки. Таку стане можливим підключити відразу на один рік, а в такому разі 12 місяців обійдуться всього в 1 200 гривень, що можна порівняти вартості менш ніж п’яти місяців при їх оплаті на щомісячній основі. Передплатити вдихне нове життя в Sony PlayStation 4, адже за рахунок цього всі її власники зможуть без будь-яких складнощів грати в новітні ігри і отримувати від цього максимум задоволення. Підписка EA Access з’явиться відразу по всьому світу, тобто використовувати її зможуть жителі України, Європи, Росії, США та інших країн.

3 КОМЕНТАРІВ

  1. “Платити за все це задоволення буде потрібно по 100 гривень на місяць”
    “Більш того, можна буде заощадити і на оплаті підписки. Таку стане можливим підключити відразу на один рік, а в такому разі 12 місяців обійдуться всього в 1 200 гривень, що можна порівняти вартості менш ніж п’яти місяців при їх оплаті на щомісячній основі.” – читайте, что хоть публикуете.

  2. Майстри заголовку мамкині. Не відписуюся в Google News від вас лише тому, аби побачити, яке дніще своїми заголовками ви можете пробити.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут