Click&Touch — перша в світі інтуїтивна клавіатура

0

Білоруський стартап Clevetura завершив створення інтуїтивної клавіатурної системи – технології, яка з’єднує разом клавіатуру, тачпад і мишу. Розробники не тільки поєднали сенсори з кнопками, але і забезпечили автоматичний і безшовний перехід між режимами набору тексту і управління курсором. Перша в світі інтуїтивна клавіатура Click&Touch з’явиться на ринку під брендом Prestigio в кінці серпня.

За технологією Clevetura сенсори вбудовані в кнопки. Це в корені відрізняється від принципу роботи інших пристроїв, таких як ноутбуки або клавіатури з винесеною сенсорною панеллю. Клавіші реагують на торкання і жести, як тачпад або миша. Не змінюючи положення рук, можна надрукувати текст, прокрутити сторінку або посунути курсор.

Читайте також  Valve готує Steam Cloud Gaming

Що важливо, перехід між режимами автоматичний. Вбудований мікроконтролер миттєво розпізнає і обробляє кожен дотик і натискання. Система визначає характер дій, а користувач може не замислюватися, в якому режимі працює. В цьому і полягає унікальність системи, яка забезпечує інтуїтивну взаємодію з пристроєм і новий користувальницький досвід.

«В клавіатурі за нашою технологією окрема сенсорна панель не потрібна в принципі. Її функцію виконують клавіші: досить провести по ним, щоб управляти курсором або робити які-небудь інші дії. Це зручно, функціонально і здорово економить час, так як не потрібно постійно переміщати руку. По суті, мова про новий досвід взаємодії з комп’ютером і відчуття, коли не потрібно замислюватися – все робиться інтуїтивно”, – пояснюють співзасновники Clevetura Валентин Сокол і Михайло Крупенков.

Технологія реалізує можливість обробки безлічі одночасних натискань, торкань і жестів. Тим самим можна використовувати всі звичні способи взаємодії, такі як зум, перехід між робочими столами рухом і скролл дотиком двох пальців.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут