Categories: Ґаджети

Прихована функція Xiaomi Mi Band 4 вразила всіх покупців

Share
Час читання: 2 хв.

Новинка в особі Xiaomi Mi Band 4 стане втіленням ідеального наручного гаджета, а купити його вдасться за дуже скромною ціною – всього за 199 юанів, що становить приблизно 800 гривень. В цей фітнес-браслет виявиться вбудований навіть мікрофон, що дозволяє працювати з віртуальним помічником Xiao AI, віддаючи йому різні команди за допомогою голосу, а він, у свою чергу, зможе їх виконувати і показувати відповіді на запити на невеликому екрані, виготовленому по OLED-технології . Хоч про майбутню новинку вже і відомо практично все, але інформації про діагоналі дисплей поки що немає.

Втім, як виявилося, цей спортивний браслет містить в собі приховану можливість, від якої всі гарантовано будуть в шоці, тому що ніхто не очікував побачити в цьому пристрої нічого дійсно інноваційного. Пройшли ті часи, коли смарт-годинник був набагато кращим і цікавішим фітнес-трекерів. Справа в тому, що основою Xiaomi Mi Band 4 є модуль Bluetooth 5.0, який дозволяє обмінюватися даними на відстані в цілих 50 метрів. В умовах міської забудови, на зразок квартири з бетонними перекриттями, радіус роботи зможе досягати 20 – 30 метрів.

Для порівняння, існуючий зараз на ринку Xiaomi Mi Band 3, випущений в 2018 році, володіє модулем Bluetooth 4.2 LE, а його максимальний радіус роботи – 15 метрів. За рахунок подібного нового компонента фітнес-трекер нового покоління зможе завжди залишатися підключеним до мобільного пристрою на базі Android і iOS, причому багато хто напевно навіть не звернуть уваги на те, що Xiaomi Mi Band 4 не розриває з’єднання навіть на великій відстані від телефону, продовжуючи отримувати від нього повідомлення, дані про дзвінки, а також багато інших відомостей. Браслет ж, в свою чергу, зможе в режимі реального часу передавати відомості про активність на телефон.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024