Випущена операційна система Lite OS, повна заміна Windows 10

1

Стало відомо про те, що американська корпорація надала своїм ключовим партнерам доступ до нової операційної системи, що представляє із себе повну заміну Windows 10. Новітнє програмне забезпечення швидше, красивіше і простіше, ніж десята «вінда», у чому і полягає її головний плюс. Один із співробітників Microsoft, який побажав залишитися анонімним, навіть опублікував в мережі зображення інтерфейсу нової платформи для комп’ютерів, моноблоків, ноутбуків, планшетів та інших електронних пристроїв.

Відомо, що в Lite OS компанія Microsoft відмовилася від величезної кількості зайвих і абсолютно непотрібних можливостей. Замість цього даний виробник електроніки зробив те, чого від нього багато давно чекали – з нової операційної системи прибрали нав’язливі оновлення, ненависні дуже багатьма «живі плитки» та інші елементи, які зараз так сильно не подобаються користувачам в Windows 10. Крім того, всіх, хто встановить собі нову ОС, чекає абсолютно новий інтерфейс з підтримкою декількох тем оформлення, а містить він в собі навіть перероблене меню «Пуск».

Існуюча зараз тестова зборка нової операційної системи здатна запускати тільки програми PWA і UWP, тобто створені з використанням новітніх засобів програмування від Microsoft, але у всьому цьому невдовзі не буде потреби, так як до моменту релізу фінальної стабільної збірки Lite OS виявиться здатна запускати програми і гри на базі платформи Win32. Очікується, що повноцінна заміна десятої «вінди» виявиться представлена ​​вже влітку цього року, тоді як потім відбудеться реліз її фінальної стабільної версії, яка повинна вийти восени 2019 року.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Блять, ну що за назва статті. Яке “випустила” , якщо тестує між своїми працівниками, то це ні хера не випустила. А “випустила” буде тоді коли кожен бажаючий зможе скачати і встановити

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут