Як стало відомо від офіційного джерела, компанія Microsoft вирішила завдати справжнісінький удар в спину всім тим, хто використовує операційну систему Windows 10, а вона, нагадаємо, в базовій версії Home коштує цілих $ 200. Зустріти цю ОС в даний час можна на практично всіх ноутбуках, планшетах і комп’ютерах, які продаються по всьому світу. При цьому на багатьох електронних пристроях використовується флеш-пам’ять eMMC об’ємом 32 ГБ, що дозволяє використовувати гаджет тільки для виконання базових завдань.
У список таких входить перевірка електронної пошти, робота з документами, перегляд фільмів, спілкування в месенджерах і соціальних мережах, прослуховування музики, пошук інформації в мережі і все подібне. Проте, якщо раніше для повноцінної роботи Windows 10 їй було потрібно 16 ГБ (32-bit) або 20 ГБ (64-bit), то тепер, починаючи з версії 1903 році, в будь-яких випадках потрібно не менше 32 ГБ вільного простору. Якщо його не вистачить, операційна система перестане оновлюватися і коректно працювати.
При цьому Microsoft, приймаючи таке рішення, чомусь не подумала про мільйони людей, у яких на накопичувачі всього 32 ГБ вільного простору, тому використовувати Windows 10 вони ніяк не зможуть. Всім власникам таких електронних пристроїв варто до релізу десятої «вінди» версії 1903 будь-яким способом збільшити обсяг вільного простору. Для цього можна видалити зайві файли, або ж встановити в ноутбук, якщо це можливо, більш ємну пам’ять. В іншому випадку операційна система не зможе коректно працювати, а станеться це вже в 2019 році.
Samsung щойно випустила другу бета-версію One UI 7 на базі Android 15, а користувачі вже…
Портал Tom's Hardware звернув увагу на проблему із забезпеченням конфіденційності функцією Recall, що робить скріншоти…
У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…