Categories: Ґаджети

Смартфони Xiaomi і Redmi, які ніколи не оновляться до прошивки MIUI 11

Share

З огляду на те, що технічне оснащення мобільних пристроїв швидко застаріває, час від часу виробники змушені припиняти підтримку старих моделей, нехай офіційно причини такого вчинку зазвичай і не розкриваються. 6 травня 2019 року, були названі смартфони Xiaomi і Redmi, які ніколи не оновляться до прошивки MIUI 11, релізу якої всі користувачі чекають в нинішньому році. Очікується, що дане програмне забезпечення буде офіційно представлено вже через кілька тижнів, а його фінальна збірка стане доступна в кінці серпня.

На офіційному форумі Mi Community з’явилася інформація про такі мобільні пристрої, для яких нова прошивка в силу ряду причин не вийде. Всім власникам таких радять вже зараз замислитися про придбання більш сучасної моделі, або ж змиритися з тим, що прошивку MIUI 11 і будь-які інші, які вийдуть після неї, конкретний телефон вже ніколи не отримає. Без підтримки нової операційної системи залишилися смартфони Redmi Note 4 (MediaTek), Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 3 і Redmi Pro, а також, крім того, Mi 3, Mi 4 і Mi 5.

Для всіх телефонів зі списку вище нинішня MIUI 10 стане останньою в своєму класі. Відомо, що операційна система MIUI 11 принесе з собою підтримку темної теми оформлення, перероблені іконки і інтерфейс більшості додатків, підвищення швидкості роботи, збільшення автономності, а також, крім того, ряд інших нововведень, всі з яких мають позитивно позначитися на досвіді використання смартфонів Xiaomi і Redmi, які тепер випускаються на ринок від імені різних брендів. Першими доступ до нової ОС отримають жителі Китаю, а потім, через кілька тижнів, вона побачить світ для міжнародного ринку.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Виробництво дисплеїв для iPhone 16 розпочнеться у червні

    За його словами, випуск панелей розпочнеться вже найближчими тижнями, причому найбільші обсяги виробництва будуть у…

    17.05.2024

    TikTok тестує завантаження 60-хвилинних відео

    TikTok розпочав тестування нової функції, що дозволяє завантажувати відео тривалістю до 60 хвилин. Нововведення поки…

    17.05.2024

    Apple представила нову функцію iOS 18, яка позбавить вас від захитування в автомобілі

    Компанія Apple представила першу хвилю нових функцій iOS 18, які з'являться пізніше цього року. Йдеться…

    17.05.2024

    Android 15 отримав значно більше функцій безпеки та конфіденційності

    Android 15 отримає більше функцій безпеки та конфіденційності, які мають краще захистити кінцевих користувачів. Протягом…

    16.05.2024

    Оперативна пам’ять смартфона: що це і на що вона впливає

    Сьогодні користувач, який вирішив купити новий телефон, вибирає відповідний із тисяч варіантів. Вони відрізняються за…

    16.05.2024

    Ігрова консоль Asus ROG Ally X може отримати 24 ГБ пам’яті LPDDR5X

    Представники видання The Verge нещодавно змогли особисто ознайомитися з майбутньою портативною ігровою консоллю Asus ROG…

    16.05.2024