Приблизний час читання: 4 хв

Apple планує повністю відмовитися від продукції Qualcomm

0

Видання The Wall Street Journal повідомляє, що в нових моделях iPhone і iPad не буде чіпів Qualcomm.

За даними ресурсу, Apple розглядає можливість розробки нових пристроїв на основі чіпів Intel і MediaTek. Qualcomm відмовилася від тестування своїх процесорів в прототипах iPhone і iPad після того, як Apple подала  позов на один мільярд доларів в січні цього року. Судові розгляди між компаніями тривають досі.

У Купертіно заявили, що Qualcomm завищувала ціни на свої патенти і не давала вибрати іншого постачальника. Зі свого боку, Qualcomm зажадала заборонити  імпорт iPhone в США. Крім того, на початку жовтня представник компанії-виробника мобільних процесорів заявив, що Apple незаконно використовує три патенти Qualcomm і звернулися в китайський суд з вимогою заборонити продаж і виробництво iPhone всередині країни.

Очевидно, що Qualcomm буде не просто добитися свого, однак тиск на Apple все ж зросте. А виробник iPhone не звик легко здаватися, особливо якщо в компанії впевнені в своїй правоті.

Читайте також  Сьогодні відбувся реліз нових смарт-годинників Amazfit вартістю від $148

Проте, можливість появи комплектуючих виробництва Qualcomm в нових гаджетах Apple все ще залишається під питанням.

«Плани Apple, що до відмови від чіпів Qualcomm, ще не точна. Компанія може вибирати постачальника чіпів аж до кінця червня. Продажі нових моделей iPhone зазвичай починаються в середині осені, тому часу що залишився вистачить, щоб зібрати всі необхідні компоненти ».

Для старіших моделей iPhone Qualcomm виступала в якості єдиного постачальника чіпів. А починаючи з iPhone 7 Apple почала комбінувати в своїх пристроях компоненти Qualcomm і Intel.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут