Відеокарту EVGA GeForce RTX 2080 Ti Kingpin Hybrid розігнали до 2,7 ГГц і вона встановила новий рекорд

2

Відеокарти EVGA, як і материнські плати, відрізняються продуманою конструкцією і якісною підсистемою живлення, за рахунок чого здатні встановлювати рекорди продуктивності в різних умовах. Черговий такий випадок стався з EVGA GeForce RTX 2080 Ti KINGPIN Hybrid.

Гібридна система охолодження, 19-фазна підсистема живлення, три восьмиштриковых роз’ємів – це хороший заділ для того, щоб продемонструвати весь можливий розгінний потенціал. І його продемонстрували: GPU відеокарти вдалося розігнати до частоти 2,67 ГГц (для порівняння, максимальне значення частоти GPU референсного варіанту GeForce RTX 2080 Ti founder’s – 1,95 ГГц), пам’ять – до 17 ГГц.

Не дивно, що при такому екстремальному розгоні відеокарта набрала 11744 балів в бенчмарку 3DMark Port Royal, що є світовим рекордом. Для порівняння, сильно розігнаний варіант RTX 2080 Ti Lightning Z, але з використанням повітряного охолодження, в тому ж тесті набирає близько 9500 балів.

Читайте також  Доля GTA VI під загрозою. Батько серії йде з Rockstar

До складу чемпіонської системи також увійшов 18-ядерний CPU Core i9-9980XE, розігнаний до частоти 5,6 ГГц (і він, і відеокарта працювали в режимі LN2), системна плата EVGA X299 Dark і пам’ять DDR4 G. Skill TridentZ об’ємом 32 ГБ і частотою 4 ГГц.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут