Найпопулярнішим додатком для роботи з різними архівами у Windows 10 є WinRAR, який встановлений на більш ніж 1 млрд комп’ютерів, причому багато хто з них працюють на базі операційної системи Windows 10. Як виявилося, в даному програмному забезпечення існує критична помилка, яка дозволяє виконувати на електронному пристрої будь-який продуктивний код. У мережі вже є історії про те, як когось через неї зламали, тому як хакери навчилися використовувати пролом у захисті для крадіжки особистих даних.
Більше 20 років у додатку WinRAR була критична вразливість, про яку стало відомо лише днями. Виявити її вдалося співробітникам компанії Check Point Software Technologies, після чого вони зв’язалися з розробниками. Повідомляється, що пролом в системі захисту виникає при роботі з архівами у форматі ACE, при якому програма звертається до файлу .dll 2006 року, в якому і знаходиться недоробка, що дозволяє виконувати будь-який довільний код на комп’ютері від імені адміністратора.
Таким чином, всім користувачам Windows 10 і інших операційних систем Microsoft вкрай сильно не пощастило, тому як цілих 20 років один з найпопулярніших додатків в особі WinRAR могло дозволяти хакерам отримувати доступ до комп’ютерів своїх жертв. Розробники, після отримання інформації про такий проломи, її оперативно закрили, випустивши нову версію свого програмного забезпечення. Щоб закрити уразливість потрібно оновити програму до найновішої версії, яка доступна для завантаження з 22 лютого 2019 року власникам комп’ютерів і інших електронних пристроїв.
Samsung щойно випустила другу бета-версію One UI 7 на базі Android 15, а користувачі вже…
Портал Tom's Hardware звернув увагу на проблему із забезпеченням конфіденційності функцією Recall, що робить скріншоти…
У січні Xiaomi представить механічну клавіатуру MK 71 Pro, яка отримає 71-клавішний формат, ручку, що…
Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…
Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…
Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…