Приблизний час читання: 4 хв

Instagram запустив спільну трансляцію

0

На початку серпня 2017 року компанія Instagram анонсувала нову функцію спільних трансляцій ( «Go Live with the Friend») для фірмових додатків. Вона дозволяє користувачам запрошувати в свій прямий ефір друзів і вести подвійну трансляцію, спілкуючись в реальному часі подібно відеочату. Майже через три місяці розробники соціальної мережі виконали свою обіцянку – нововведення «Go Live with the Friend» стало частиною поновлення Instagram версії 20 для Android і iOS.

Instagram називає спільні трансляції «цікавим способом поспілкуватися один з одним». Нова функція виглядає як іконка з двома смайлами в нижній частині екрана запуску прямого ефіру. Натискаючи на цю кнопку, власник трансляції може додати одного або декількох користувачів з числа переглядаючих. При приєднанні одного до прямого ефіру екран поділяється на дві частини і демонструє спілкування двох користувачів в реальному часі.

Запрошений гість трансляції може прийняти або відхилити заявку і в разі угоди покинути її в будь-який час. У розділі Stories в Instagram спільні трансляції представлені як два кола (аватари користувачів), з’єднаних разом.

Читайте також  Нова технологія дозволить збільшити ємність акумуляторів в 10 разів

Оновлення Instagram 20 для Android і iOS з новою функцією спільних трансляцій вже доступно для установки в магазинах додатків Google Play і App Store.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут