Приблизний час читання: 3 хв

Тім Кук прокоментував чутки про свою відставку

0

Генеральний директор Apple Inc. Тім Кук не збирається у відставку в доступному для огляду майбутньому, проте вже почав роботу з підготовки наступників. Про це топ-менеджер заявив в ході інтерв’ю журналістам BuzzFeed, відповідаючи на питання про те, хто очолить компанію після його рішення відійти від справ.

Кук відкинув чутки про можливу передачу крісла гендиректору Анджелу Арендсу, чинному віце-президенту Apple по роздрібній торгівлі. За словами Кука, у нього немає фаворита, якого він бачить в якості одноосібного правителя Apple. Для компанії краще, якщо претендентів буде декілька.

«Моя роль в компанії як генерального директора полягає в тому, щоб підготувати якомога більше людей, готових до цієї посади, – підкреслив Тім Кук. – Це те, що я можу зробити зі свого боку, але, звичайно, рішення про призначення на посаду залишається за Радою [директорів] ».

Незважаючи на ухильну відповідь Кука і приховані амбіції Арендтса, саме вона, на думку ряду експертів, є основним претендентом на посаду генерального директора Apple через свій досвіду. Анджела Арендтс приєдналася до компанії в 2014 році, залишивши посаду CEO модного будинку Burberry.

Читайте також  55-дюймовий телевізор Redmi Smart TV A55 буде коштувати лише $260: фото та технічні характеристики новинки

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут