Неймовірна особливість Sony PlayStation 5 вразить всіх

1

Як вдалося з’ясувати відразу від декількох надійних джерел, ігрова приставка Sony PlayStation 5 вийде на ринок вже в 2020 році, тоді як її презентація відбудеться в другій половині 2019 року. Основою новинки стане гібридний процесор AMD, який доповнять передовою графічною картою з комбінованими 16 ГБ пам’яті. Вона буде служити як відеопамятю, так і оперативною флеш-пам’яттю. Таке рішення дозволить значно знизити собівартість приставки практично без шкоди для підсумкового швидкодії.

Головна особливість PS5 полягає в тому, що її «залізо» дозволить їй запускати всі відеоігри в 4K при частоті 60 кадрів в секунду, а такого точно з запасом вистачить для задоволення потреб геймерів. Звичайно, в даний час далеко не всі потужні ігрові комп’ютери можуть запропонувати таку можливість, але в новинці в особі Sony PlayStation 5 основна ставка буде зроблена саме на це. Крім того, «залізо» приставки дозволить їй забезпечити частоту до 120 кадрів в секунду при використанні шолома віртуальної реальності VR.

При цьому, згідно з даними джерел, інженери Sony вирішили врахувати всі помилки і недоліки системи охолодження PlayStation 4 Pro, тому в моделі PlayStation 5 вона виявиться набагато краща. Це означає, що ігрова приставка нової генерації не буде перегріватися, а також видавати неймовірно сильний шум. Звичайно, велика частина технічних характеристик PS5 зараз невідома, але це не настільки важливо. Набагато важливіше те, що консоль буде забезпечувати 4K UHD зображення при стабільних 60 кадрах в секунду, а це точно задовольнить запити всіх геймерів.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Це не вірна статья, тому що я не думаю що компанія Sony буде працювати собі в убиток і зливати всі ексклюзиви які робилися виключно на ps4! З лінійки ps кожну ps піддержували мінімум сім років! А тут чотири!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут