Приблизний час читання: 3 хв

Google запустила платіжний сервіс Pay with Google

0

Новий сервіс не вимагає введення даних банківської карти і адреси доставки в інтернет-магазинах.

Google запустила платіжний сервіс Pay with Google

Pay with Google бере дані про користувача, включаючи всю платіжну інформацію та адресу доставки, з профілів в Google Account, Google Play і Android Pay. Таким чином покупка здійснюється без повторного введення реквізитів.

Поки з сервісом співпрацюють 15 компаній. Незабаром до Pay with Google повинні підключитися Airbnb, Papa John’s та інші організації.

Google також опублікувала документи для розробників, які повинні допомогти впровадити сервіс в додатках для Android або на сайтах. За словами представників компанії, вбудувати сервіс можна за допомогою «кількох рядків коду», крім того, комісія за транзакції в даному випадку не стягується.

Читайте також  У Google Chrome з'явиться нова функція захисту від шкідливих завантажень

Раніше Google, слідом за Apple, запустила  свою власну платіжну систему – Android Pay. Аналог цього продукту є і у Samsung, він називається Samsung Pay.

Apple Pay поки лідирує серед всіх безконтактних платіжних систем – через неї здійснюється близько 90% мобільних транзакцій по всьому світу.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут