З кожним днем електронні пристрої які носяться на руках стають все більш популярними в усьому світі, в тому числі і на території України. Якщо колись давно такі гаджети могли тільки відслідковувати базову фізичну активність, тобто кількість зроблених кроків і пройдену відстань, то тепер мова йде про набагато більшу кількість різних відомостей – пульс, як сон, калорії, набрана висота, а також багато іншого. Одним з трекерів, який дозволяє отримувати майже всі ці дані, є випущений в минулому році Xiaomi Mi Band 3, здатний похвалитися сенсорним дисплеєм.
На старті продажів в Україні, а такий відбувся в серпні минулого року, за цей наручний гаджет в офіційних торгових точках просили близько 1 200 гривень, тобто досить значну суму грошей, хоча щодо тих можливостей, які може запропонувати Xiaomi Mi Band 3, вона не здається великою. Проте, в Китаї за цей трекер просять 169 юанів, що становить 700 гривень. Виходить, що даний спортивний браслет продають у магазинах виробника на українській території чи не вдвічі дорожче.
Втім, на радість усіх, ситуація в корені змінилася за останній час. Все завдяки тому, що в Україні існує сильна конкуренція на ринку електроніки. Саме за рахунок неї Xiaomi Mi Band 3 нищівно сильно впав в ціні, ставши набагато дешевшим. Сталося це перед виходом нової моделі, тобто Mi Band 4, анонсувати яку повинні вже через кілька місяців. Сайт iTechua.com провів дослідження і виявилося, шо трекер зразка 2018 року доступний для покупки всього за 750 гривень, тобто лише трохи дорожче, ніж в Китаї.
За таку суму грошей покупець отримує наручний спортивний браслет, здатний виконувати масу завдань, аж до вимірювання частоти серцевого ритму і «розумного» будильника, який допомагає прокидатися вранці. Дисплей Xiaomi Mi Band 3 має 0,78-дюймову діагональ, а його роздільна здатність – 128 на 80 пікселів. Усередині трекера знаходиться акумулятор ємністю 110 мАг, одного заряду якого вистачає на 14 – 20 днів автономної роботи, а за рахунок модуля Bluetooth 4.2 LE даний гаджет можна підключати до смартфонів на базі операційних систем Android і iOS, використовуючи фірмовий додаток Mi Fit. Придбати смартфон можна за посиланням.
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…