Ґаджети

Sony випустила нові бездротові навушники WF-C710N за 120 доларів

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія Sony анонсувала наступника бездротових навушників WF-C700N. Нова модель – WF-C710N – як і раніше не може похвалитися назвою, що запам’ятовується, але отримала поліпшену систему активного шумоподавлення і ряд функцій, які раніше були доступні тільки в дорожчих моделях бренду.

Головним недоліком WF-C700N була не надто ефективна система активного шумоподавлення, що справлялася лише з низькочастотними шумами. У новій моделі виробник покращив як шумозаглушення, так і режим прозорості за рахунок використання двох мікрофонів. Однак малоймовірно, що Sony застосувала спеціалізований процесор для шумозаглушення, який використовується в преміальних навушниках.

Sony WF-C700N забезпечували до 7,5 години автономної роботи при включеному шумоподавленні і до 15 години з урахуванням зарядного кейсу, який дозволяв лише один раз повністю зарядити навушники. У WF-C710N час автономної роботи збільшився до 8,5 години, а з урахуванням кейсу – до 30 годин. За даними виробника, при відключеному шумозаглушенні навушники здатні працювати до 40 годин. Також покращено швидку зарядку: тепер 5 хвилин у кейсі забезпечують цілу годину роботи, тоді як раніше для цього потрібно 10 хвилин.

Серед нововведень, що перекочували в WF-C710N з дорожчих моделей, варто відзначити появу датчика, який автоматично зупиняє відтворення, якщо виймає навушники з вух. Sony також відмовилася від фізичних кнопок, замінивши їх сенсорними, що налаштовуються. З їх допомогою можна керувати відтворенням, приймати дзвінки, регулювати гучність та виконувати інші дії.

Навушники виконані в корпусі із захистом внутрішніх компонентів за стандартом IPX4. Підтримується одночасне підключення до двох пристроїв. Новинка доступна в чорному, білому, рожевому та прозорому блакитному кольорах.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: SONY

Останні записи

Забуті функції смартфонів, які ми більше не використовуємо

Так, змін було чимало. Батареї Пам'ятаєте, як ми самі змінювали акумулятори в телефонах? Ще років…

29.03.2025

Найкращі смартфони березня: рейтинг від експертів

Редакція порталу iTechua.com склала добірку найкращих смартфонів, представлених у березні 2025 року. У рейтингу зібрані…

29.03.2025

Революція у VR: представлено новий пристрій який передає відчуття дотику

Дослідники з Північно-Західного університету (США) представили інноваційний пристрій, який виводить тактильні відчуття у віртуальній реальності…

29.03.2025

Тонкі смартфони: чому їх дизайн часто не має сенсу

Поява кремній-вуглецевих акумуляторів сприяла відродженню тренду на тонкі смартфони, і чутки про нові моделі, такі…

29.03.2025

Apple Watch Ultra 3 отримає корпус із новим матеріалом

Apple активно працює над новою моделлю Apple Watch, яка може отримати цільноскляний корпус, здатний реагувати…

29.03.2025

Опубліковані перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE

У мережі з'явилися перші рендери Samsung Galaxy Z Flip7 FE. Зовнішні відмінності від торішнього Galaxy…

29.03.2025